توصیه ها

 شرکت خدمات مسافرتی آرمان پرواز جهان (رضاتور) ضمن  سفری خوش برای مسافرین محترم شهر مقدس مشهد،توجه آنان را به نکات ذیل جلب می نماید:

الف) اگر قصد سفر به مشهد را دارید، بهترین شکل ممکن برای تنظیم برنامه سفر این است که ورودتان به مشهدساعت ۱۰ صبح و خروجتان از شهر ساعت ۱۵ باشد. در اینصورت شما حداکثر استفاده از زمان در اختیارداشتن اتاق خود را برده اید.

ب)اغلب مسافران  در سفر به مشهد نزدیکی هتل به حرم برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است

. ولی بد نیست به چند نکته توجه داشته باشند:

۱- هتلهای خیلی نزدیک به حرم در بیشتر ایام سال بسیار شلوغ می باشند.

۲- معمولا سر و صدا دراطراف حرم حتی در نیمه شب نیز زیاد است.

۳- هتلهای نزدیک حرم بدلیل رجوع مسافران زیاد به آنها تخفیفی برای مسافران حتی در ایام غیرپیک قائل نمیشوند.

۴- کیفیت سرویس دهی اینگونه هتلها در مقایسه با هتلهای مشابه دیگر بسیار پائین است. در نتیجه: با انتخاب هتلی در فاصله مناسب تا حرم شما علاوه بر پرداخت هزینه کمتر آرامش بیشتری خواهید داشت و کیفیت خدمات به مراتب بهتری دریافت خواهید نمود.ضمن اینکه با پرداخت تنها هزار تومان، خواهید توانست در کمترین زمان ممکن از هتل خود به حرم عزیمت نمائید. که در مقایسه با تخفیفی که بابت اتاق خواهید گرفت این رقم بسیار ناچیز خواهد بود.

ج)تعدادی از مسافران عادت دارند که مبلغی را در موقع خروجشان از هتل به عنوان انعام به کارکنان هتل می دهند. اگر قصد انجام چنین کاری را دارید بهتر است که انعام را در ابتدای ورود و در صورت امکان همان مبلغ را به چند نفر بجای یک نفر بدهید. دلیل اینکار به نفع خودتان است. در اینصورت کارکنان هتل توجه بیشتری را در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به شما مبذول خواهند داشت.

د)مورد بسیار مهم دیگر این که اداره اماکن شهر مشهدبه دلیل مذهبی بودن شهر ، در مورد مدارک محرمیت بسیار دقیق عمل می کند. پس در صورت مسافرت با خانواده،حتما مدرکی دال بر محرمیت با خود به همراه داشته باشید. بهترین نوع مدرک شناسنامه می باشد. در غیر اینصورت هتل از شما خواهد خواست که از اداره اماکن نامه بیاورید.

ه)اگر با پرواز سفر دارید ، حتما دوساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید.